برگزاری دومین جشنواره ورزشی استان زنجان

برگزاری دومین جشنواره ورزشی استان زنجان

بنام خدا


با مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری و اداره کل ورزش و جوانان و سفیران ورزش دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان استان زنجان  برگزار گردید .


ضمن تسلیت شهادت بی بی دوعالم حضرت  زهرا ( س ) و تبریک پیروزی خون بر شمشیر ،  در راستای اشاعه فرهنگ نشاط و سلامت در  جامعه بزرگ بازنشستگان  دومین جشنواره ورزشی  بازنشستگان همزمان در سراسر کشور از تاریخ  8  لغایت 12 بهمن برگزار گردید .


137 نفر در دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان  استان زنجان مشارکت داشتند که از 41 نفر آنان به عنوان نفرات برتر تجلیل شد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان زنجان در دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان استان 137 نفر در دو گروه آقایان و خانمها و در پنج رشته ورزشی ( دارت ، شطرنج ، تنیس روی میز ، تیراندازی با تفنگ بادی و شنا ) به رقابت پرداختتدکه 41 نفر به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند  که در روز اختتامیه  یکشنبه 15/11/96  با حضور پرشور بازنشستگان و خانواده آنان  با اهدای  لوح  و مدال قهرمانی و همچنین هدایای غیر نقدی تجلیل گردید .


بر همین  اساس نفرات برتر دارت در گروه آقایان  ناصرنوری رتبه اول ، سعید کریمیان رتبه دوم ،  رحمن موسوی رتبه سوم و در گروه بانوان شهین هنر بخش رتبه اول  ، ربابه قاسملو رتبه دوم ،  ام لیلا ندرلو رتبه سوم  این رشته بودند .


نفرات برتر شطرنج در گروه آقایان ولی اله خطیبی رتبه اول ، سلیمان کرانی رتبه دوم ، منصور واحدی رتبه سوم ودر گروه خانمها فاطمه عبدالهی رتبه اول ، روشنک مینایی رتبه دوم ، معصومه سلیمی رتبه سوم  انتخاب شدند .


نفرات برتر رشته تنیس روی میز در گروه آقایان فریدون اصلاحی رتبه اول ، سید جلال مجتهدی رتبه دوم ، علی اکبر خلیلی رتبه سوم  و در گروه خانمها ، اشرف خان محمدی  رتبه اول ، مهری ضیغمی رتبه دوم ، مهری نصیری رتبه سوم  انتخاب شده اند .


نفرات برتر رشته تیر اندازی با تفنگ بادی در گروه آقایان عظیم نظری رتبه اول ، نورمحمد شکری رتبه دوم ، آیت اله مصطفوی رتبه سوم و در گروه خانمها کبری میناخانی رتبه اول ، ام هانی نعمتی رتبه دوم ، زهرا  طاهریون رتبه سوم را به خود اختصاص دادند .


نفرات برتر رشته ورزشی شنای کرال در گروه سنی بالای 65 سال آقایان محمود تطهیری رتبه اول ، کاظم عربیان رتبه دوم ، مختار محمدلو رتبه سوم و در گروه سنی زیر 65 سال آقایان اصغر قربانیان رتبه اول ، سید حمید موسوی رتبه دوم ، سید بهمن جعفری رتبه سوم و در گروه کرال خانمها منظر شفیعی رتبه اول ، لیلا حاج سلیمی رتبه دوم ، خدیجه توکلی رتبه سوم انتخاب شدند .


نفرات برتر رشته ورزشی شنا قورباغه در گروه سنی بالای 65 سال آقایان ابوالفضل سلیمی رتبه اول ، حمید قبادیان رتبه دوم و در گروه سنی زیر 65 سال آقایان حمید همراز رتبه اول ، ابوالحسن داوودی رتبه دوم ، اسداله اسماعیلی رتبه سوم  را کسب کردند .

 

بیات منفرد

16/11/1396

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۲۱:۱۴
تعداد بازدید : ۱۲۵

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید